Dołącz do nas!

Na mocy stosownych porozumień Fundacja GROT należy do grona organizacji proobronych. Podpisaliśmy Porozumienie o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień w Chorzowie, a nadzór nad Fundacją pełni Minister Obrony Narodowej.

Wstąp w nasze szeregi i przekonaj się o korzyściach:

• zyskasz prawo do noszenia polskiego munduru,
  • będziesz mógł brać udział w zamkniętych szkoleniach, z tematów takich jak: terenoznawstwo, wspinaczka, pierwsza pomoc na polu walki, taktyka, podstawy survivalu, czytanie mapy, penetracja jaskini, bezpieczeństwo przeciwchemiczne
  • jako jeden z pierwszych będziesz mógł zapisać na aktywności organizowane przez Fundację,
  • będziesz miał spokojną głowę, że współpracujesz z rzetelną, ustanowioną prawnie organizacją proobronną.

Pamiętaj o obowiązkach:

• godnego noszenia munduru i krzewienia wartości patriotycznych,
  • aktywnego włączania się w projekty realizowane przez Fundację.

Jak wstąpić do organizacji proobronnej GROT?

pending_actions

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

attach_money

Opłać roczną składkę w wysokości 60 zł (na tej podstawie otrzymujesz ważność legitymacji na dany rok).

account_balance

Dokonaj jednorazowej opłaty za legitymację i naszywkę w wysokości 35 zł, które są niezbędnymi elementami identyfikacji organizacji proobronnej.

Wpłaty należy dokonać według wzoru:
Suma: 95 zł
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe.
Nie wpisuj w tytule przelewu innych adnotacji!

Numer konta: ING Bank Śląski 51 1050 1243 1000 0090 8031 1534
Fundacja Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT
ul. Mikołaja Kopernika 2/4, 41-100 Siemianowice Śląskie

mark_email_read

Wyślij do nas mailem na adres: biuro@fundacjagrot.pl potwierdzenie przelewu. Wiadomość zwrotną otrzymasz od nas w terminie 7 dni roboczych.