Przekaż 1,5% podatku Fundacji GROT

Opublikowano: 2023-01-31

Fundacja Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT jest wpisana do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego, co oznacza, że każdy podatnik może przekazać Fundacji GROT swoje 1,5% podatku.

Aby przekazać swoje 1,5% od podatku, należy w swoje zeznanie podatkowe wpisać nr KRS 0000709238.

Skorzystaj z przygotowanych formularzy - zawierajacych już nasz numer KRS

Kliknij w poniższe formularze, aby je pobrać:

Możesz również wejść na stronę: Przekaż nam 1,5% podatku z PITax.pl gdzie znajdziesz możliwość rozliczenia się online lub pobrania wersji do rozliczenia na komputer.

Przekaż 1% naszej organizacji

Projekt “PITax.pl dla OPP” realizowany wspólnie z IWOP pozwoli Państwu rozliczyć e-PITy 2023 z PITax.pl.

Jeśli wypełniasz tradycyjną, papierową wersję dokumentu, to poniżej znajdziesz wskazóki jak przekazać nam 1,5% podatku

pit-v2.png

Dzięki Waszemu jako Fundacja GROT możemy realizować między innymi:

• akcje edukacyjne z zakresu pierwszej pomocy, również z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów szkoleniowych,
  • prowadzić zajęcia szkoleniowe z obszarów związanych z bezpieczeństwem, zachowaniem się w określonych sytuacjach,
  • propagować idee bezpieczeństwa, między innymi organizując prelekcje prowadzone przez ekspertów, czy pikniki bezpieczeństwa. Dziękujemy!

zdjęcie w tle FB NEW (1).png

W kategorii Wydarzenia dnia 2023-01-31